Сонячні Батареї

Сонячні батареі є альтернативою до того ж, вона безкоштовна і невичерпна.

intech-od-ua1

 • Науковий прогрес сьогодні не стоїть на місці і у людей є можливість використовувати її в своїх цілях. Постійне підвищення тарифів на електроенергію сприяє зростанню популярності сонячних модулів для дому. Їх виробництво в промислових масштабах налагоджено в Німеччині, США, Китаї, Україні. У нашій країні заводи сонячні батарей. intech-od-ua5
 • Системи опалення для приватного будинку і квартиры Солнечные електростанції можуть служити резервним джерелом енергії для будинків, заміських селищах, селах і невеликих містечках, де часто відключають електрику. Якщо в місцевості, де живете близько розташованих ЛЕП (ліній електропередач), а їх провести їх немає можливості, оптимальним рішенням стане використання сонячних батарей.
 • Сонячні батареі опалення для приватного будинку і квартиры. Многие люди сумніваються в ефективній роботі цих установок, адже погода в нашій країні не завжди буває сонячної. А взимку хмарні дні практично постійно, так і сильні морози сприяють швидкій витрати накопиченої енергії Сьогоднішні сонячні електростанції дуже потужні (від 200 Вт — для одного модуля). Вони виробляють енергію цілий світловий день, вловлюють світло навіть при густих хмарах або опадах.intech-od-ua23
 • Правда в негоду їх потужність знижується майже в два рази. Перевага їх у тому, що вони здатні накопичувати енергію про запас, а при нестачі сонячних променів вони будуть віддавати вже накопичену. Взимку установки працюють на повну потужність, але продуктивність їх знижена за рахунок короткого світлового дня. Покоління батарей, зроблених з аморфного кремнію, не потрібно навіть направляти на сонці, вони відмінно працюють і при середній хмарності. До недоліків цього виду модулів можна віднести те, що вони вимагають велику площу для розміщення.

 Але, це не означає, що їх використання в північних областях не доцільно.

 1. Більш того, їх давно вже там застосовують цілий рік і досить результативно.
 2. Принцип роботи сонячних батарей Модулі, які вловлюють енергію сонця, є генераторами електрики, що працюють на основі фотоелектричних реакцій. Отримання електричного струму відбувається за принципом емісії (випускання електронів) нагрітих тел. Основою для панелей служить кремній. ККД одного такого модуля не надто великий — близько 30% при потужності до 300 Вт.intech-od-ua2
 3. Для отримання кращих результатів розробники об’єднали кілька десятків сонячних елементів у ланцюзі. Перейти Зробити одностраничник — просто! Всього за 1 годину — без проблем! Ніякого коду! Великі можливості! Спробуй!flexbe.com Оголошення приховано. СкрытьНе интересуюсьНадоелоСпамМешает Яндекс.Директ × І такий спосіб дав більш високий результат, деякі установки можуть повноцінно працювати і при середній хмарності. Щоб створити комфортну температуру цілий рік в будинку площею 30 кв. м. у середній смузі нашої країни загальна площа поверхні модулів повинна бути не менше 100-120 кв. м. Всередині будинку обов’язково має бути приміщення для акумуляторів і розподільного обладнання.
 4. По-іншому їх ще називають плівковими покриттями. З розвитком нанотехнологій це напрям, можливо, стане більш перспективним, але поки що такі панелі не мають великого промислового виробництва.intech-od-ua
 5. Складність полягає у створенні у кристалів кремнію однакової спрямованості по всій товщині робочого шару, який становить 80-100 мікрон. Сонячні батареі Фотоелементи з використанням монокристалічного кремнію. Найдорожчі і продуктивні батареї, здатні задовільно працювати при сильній хмарності. Їх виготовляють, використовуючи повільне охолодження кремнієвого розплаву.
 6. При цьому виходить злиток, який з одного боку є монокристалом, а з іншого боку — однорідний. Після охолодження злиток розрізається на пластини і для створення потрібної структури поверхні його піддають кількома видами термообробки. Колір таких пластин зазвичай темно-синій. Фотоелементи з використанням полі— або мультікрісталліческого кремнію. При виробництві використовується технологія отримання центрів кристалізації, і, як наслідок, невеликих кристалів в злитку. Термообробку ці пластини проходять ту ж, що і монокристалічні, але їх електротехнічні показники перших значно поступаються другим.intech-od-ua2
 7. Зате і ціна сонячні батареі на них істотно нижче. Зовні їх можна відрізнити за наявністю ділянок, що розрізняються по відтінках і обрисами. Технічні й електричні параметри установок При виборі сонячних батарей враховуються кліматичні умови, в яких вони повинні працювати.
 8. Наприклад, для Краснодарського краю та інших південних регіонів Росії можна придбати полікристалічні, вони доступніші за ціною. До того ж, морозов там практично не буває. А для північних регіонів краще купувати монокристалічні, які здатні вловлювати розсіяне світло. Хороші панелі на кремнієвій основі повинні володіти наступними технічними характеристиками: Високий опір ККД від 20% Загартоване скло Водопроникність корпусу Стійкість до поганих погодних умов Найчастіше для опалення будинку, одержує енергію сонячними модулями, використовують електричну систему. Але, іноді проводять і водяне опалення, яке підводиться до електричного котла.

Схема і монтаж опалення в цьому випадку відрізняються тільки тим, що знадобиться додаткове місце для розміщення акумуляторів і перетворювача постійного струму.

SC-LH2-10

 • При використанні сонячної енергії ефективніше нагрівати великі площі (наприклад, теплі підлоги) до невеликих значень. У такій системі простіше змінити температуру, якщо змінилася погода, так і змонтувати її легше, ніж інші. До того ж, зовнішній вигляд інтер’єру не будуть псувати громіздкі радіатори. Переваги і недоліки сонячних батарей Приймати рішення про встановлення сонячного опалення в своєму будинку слід зважено, оцінивши всі можливі плюси і мінуси, так як купівля модулів, додаткових приладів і їх монтаж стоять не малі гроші. До недоліків цих систем відносяться: Складність застосування в областях з постійною хмарністю і частими опадами. Серйозною перешкодою для хорошої роботи модулів є сніг. Його потрібно буде постійно прибирати, так як робоча поверхня повинна бути завжди відкритою. Необхідність великої кількості вільного місця для установки (найчастіше їх розміщують на даху). Висока ціна. Невеликий ККД під час негоди. Купівля додаткових пристроїв для отримання змінного струму — інверторів (батареї виробляють тільки постійний струм) і акумуляторів для накопичення енергії. Тривалий термін окупності. Необхідність очищення від снігу, бруду і пилу.

При забрудненні ефективність роботи різко знижується. Сніг прибирати доведеться постійно, а протирати бруд 2 або 3 рази на рік.

 • Перевагами використання енергії сонця для опалення приміщень є: Екологічність. Використання альтернативного виду палива дозволяє зробити повітря чистіше, так як не відбувається виділення продуктів згоряння. Можливість регулювання температури. Незалежність від служб ЖКГ і обігрів будинку тоді, коли ви цього хочете. Надлишки і запаси енергії для побутових потреб. Великий термін служби. Не потрібно платити за електроенергію. Не потрібно поповнювати запаси палива, так як сонячне випромінювання не закінчиться.
 • Вместе с сонячни батареї ціна часто ищут
 • сонячні батареї своїми руками,
 • сонячні батареї вікіпедія,
 • сонячні батареї принцип роботи,
 • сонячні батареї для опалення будинку ціна,
 • сонячні батареї українського виробництва,
 • сонячні батареї олх,
 • сонячні батареї ціна івано-франківськ,
 • сонячні батареї реферат,