Сонячні Батареї Для Будинку Телефонуйте!

Сонячні батареї для будинку : переваги та недоліки!

intech-od-ua1

Як і у будь-якого іншого джерела енергії, у сонячних батарей є свої плюси і мінуси. Їх слід уважно оцінити, перш ніж ви почнете підбирати компоненти системи опалення та енергопостачання свого будинку. Отже, якими ж перевагами і недоліками має це джерело енергії?

Плюси використання сонячних батарей

Якщо порівнювати їх з іншими джерелами енергії, які є автономними і альтернативними, то сонячні батареї можна вважати найбільш ефективними серед них. Щоб отримувати від них достатньо енергії, потрібно об’єднати декілька таких панелей. Вже з площею десять квадратних метрів можна отримати до 1 кВт електроенергії. А для будинку, в якому проживає три-чотири людини, цілком згодиться об’єднана панель з батарей, площею двадцять квадратних метрів. Вдень, в літній період це джерело енергії цілком здатний забезпечувати весь будинок. Вдвічі більші розміри панелі дозволяють виробити з сонячної енергії майже 500 кВт електроенергії в місяць. Цього вистачить навіть для системи опалення.

intech-od-ua3

Сонячні батареї для будинку серед інших достоїнств батарей на сонячній енергії варто відзначити довгий термін служби. Крім того, ви не будете залежати від можливих неполадок, які відбуваються в компанії, що поставляє електроенергію. Згадайте, вам напевно доводилося сидіти без світла тільки тому, що стався обрив на лінії електропередач або з якоїсь іншої причини. У випадку з сонячними батареями такого просто не може відбутися. Вони не потребують постійного обслуговування, а ймовірність їх поломки вкрай мала. Після установки системи за електроенергію (а в деяких випадках — і опалення) вам платити вже не доведеться.

Мінуси використання сонячні батареї для будинку на сонячній енергії.

Вместе с Сонячні батареї для будинку часто ищут
сонячні батареї своїми руками,
сонячні батареї вікіпедія,
сонячні батареї принцип роботи,
сонячні батареї для опалення будинку ціна,
сонячні батареї українського виробництва,
сонячні батареї олх,
сонячни батареи цена,
сонячні батареї реферат,

Кількість недоліків цих батарей не так вже велика. Втім, вони досить серйозні і цілком можуть змусити людину відмовитися від придбання цього джерела енергії. Перш за все, до них відноситься висока ціна на ці батареї. Це означає, що вони будуть окупатися дуже довгий час. А люди, як відомо, рідко готові чекати, і хочуть отримати вигоду від покупки як можна швидше.

intech-od-ua

Якщо порівнювати з традиційними джерелами енергії, то ефективність батарей на сонячній енергії досить низька. Їх потужність також залишає бажати кращого, а тому від них неможливо підживлювати прилади, які відрізняються великою потужністю.

Проблема з цінами на ці батареї навіть не стільки в тому, що вони дуже високі, скільки в тому, що цю суму доводиться виплачувати відразу, а не поступово. Так що дозволити собі придбання такого альтернативного джерела енергії може лише той, хто володіє значними вільними коштами і може витратити їх без шкоди для поточного бюджету.

Також власнику батарей доведеться запитати та іншими питаннями, наприклад, «Як синхронізувати напруга від батарей з тим напругою, що йде від місцевої підстанції?». Для цього доведеться купувати спеціальне обладнання, що також виллється в додаткові витрати.

Загалом, резюмуючи все вищесказане, можна сказати, що в даний час отримати вигоду від даного джерела енергії можуть лише досить заможні власники власних будинків. Вони зможуть спокійно дочекатися моменту, коли батареї окуплять себе.

У фотоелектричних систем виробництва електроенергії є багато незаперечних переваг. Вони працюють безшумно, вони є екологічно чистими, практично не вимагають технічного обслуговування і досить довговічні. За час своєї роботи, вони економлять вам купу грошей. Адже що таке сонячна енергія? Це завжди безкоштовний, вічне джерело електроенергії, який дарує нам природа. Але, нічого в житті не є досконалим, чи не так? Та сонячна енергія, на жаль, не є винятком. Незважаючи на всі переваги, електропостачання від сонячних батарей вашого будинку не завжди є кращим вибором для вас і вашої родини. У системи виробництва електроенергії від сонця мається і ряд недоліків.

intech-od-ua6

1. Незважаючи на те що Ваші Сонячні батареї для будинку будуть збирати енергію сонця і в похмурі дні, але на жаль не так багато, як у дні з яскравим сонцем. Це означає, що якщо ви живете в кліматі, де часто буває хмарно і мало сонця, кількість запасеної електричної енергії доступною для вас може бути значно менше і буде недостатнім для забезпечення всіх Ваших приладів електрикою.

2. Вночі немає сонячного світла, і сонячні системи в цей час працюють тільки на витрату енергії. Ви залежите від сонячного світла, який збирали протягом дня і зберігається у вигляді електроенергії в батареї. Це означає, що вам може знову таки не вистачити електроенергії в нічний час — тоді, коли вона буде потрібна найбільше.

3. Якщо в районі вашого проживання часто випадає град, бувають бурі, це безумовно серйозна проблема, оскільки сонячні фотоелементи досить легко пошкодити. В такому разі встановлення фотоелектричної системи виробництва електроенергії зажадає додаткових витрат на її захист.

4. Купівля, встановлення обладнання необхідного для електропостачання від сонячних батарей може виявитися досить дорогим справою. Незважаючи на, що з’являється можливість істотно зменшити рахунки за електроенергію, іноді вигідніше просто попросити місцеву енергетичну компанію підключити Вас до їх електромережі!

intech-od-ua2

Інші можливі недоліки електропостачання від сонячних батарей

Сонячні батареї для будинку ваша сонячна енергосистема стає такою ж невід’ємною частиною вашого будинку, а це додаткові електричні дроти, що проходить через стіни. Так що, якщо ви вирішите перенести ваші сонячні панелі в процесі експлуатації на інше місце, це буде означати відключення та повторне підключення — багато суєти, витрат, труднощів і незручностей.

Якщо ви власник власного будинку, то ймовірно установка сонячних батарей не буде для Вас проблемою. Сонячна електросистема тільки підвищить цінність Вашого будинку і принесе користь. Але якщо Ви знімаєте житло, то ви ризикуєте не домовитися з господарем будинку, і отримати купу головного болю у вигляді додаткових витрат за псування чужого майна… В такому випадку краще вибрати портативні сонячні енергосистеми, що буде трохи дорожче.

File picture shows workers installing 320 square metres of solar panels on the roof of a farmstead barn in Binsham near Landshut March 21, 2012. Wholesale power prices in Germany are at their lowest in more than three years, undermining the profitability of fossil fuel power generation and trading, and yet 40 million households pay record prices well above European Union averages. TO MATCH STORY POWER-GERMANY/ REUTERS/Michaela Rehle/File (GERMANY - Tags: POLITICS BUSINESS ENERGY ENVIRONMENT)

Деякі люди вважають, що електропостачання від сонячних батарей не буде добре працювати з певними електричними пристроями, наприклад нагрівання води у ванні або водяне опалення будинку. Насправді, це не так. Вам просто потрібно використовувати трохи інший тип сонячної системи. Часто, на нові побудовані будинки ставлять сонячні енергетичні системи, для певної, конкретної мети — нагрівання води. В кліматі з мінливою погодою краще використовувати комбінацію з сонячного опалення та виробництва електроенергії.

Як видно з цієї статті, електропостачання від сонячних батарей має свої плюси і мінуси. І тільки вам вирішувати, наскільки це вигідно Вам.

Вместе с Сонячні батареї для будинку часто ищут
сонячні батареї своїми руками,
сонячні батареї вікіпедія,
сонячні батареї принцип роботи,
сонячні батареї для опалення будинку ціна,
сонячні батареї українського виробництва,
сонячні батареї олх,
сонячни батареи цена,
сонячні батареї реферат,