Сонячні батареї для дачі

Сонячні батареї для дачі напевно багато хто з нас хотіли б мати на дачі назависимое дешеве електропостачання і сонячні батареї як не можна краще відповідають цим вимогам.

intech-od-ua1

Використання сонячної енергії на городньому господарстві, в саду, на дачі і т. д., здатне забезпечити електрикою не тільки освітлення приміщення, але і дати енергію необхідної для виконання сільськогосподарських робіт техніці.

Взагалі, пошук альтернативних джерел завжди займав уми городників і дачників. Основні альтернативні джерела енергії для дачі, це в першу чергу сонячна і вітрова енергія. З останніми досягненнями як у сонячної технології, так і в дистанційній автоматизації, використання енергії сонця для постачання електрикою дачі або саду стало найбільш підходящим рішенням.

intech-od-ua9-kopiya

Можливості використання
Хоча на думку простого споживача Сонячні батареї для дачі  і сонячні батареї для дачі це одне і теж, насправді існує ряд відмінностей. Якщо порівняти різні типи сонячних батарей, то очевидно, що сонячні батареї для дачі повинні бути більш компактними і переносними. Вони повинні легко встановлюватися і зніматися з кріплення, переносииться з місця на місце і навіть встановлюватися на засоби малої механізації. Разом з тим, вироблювана ними електроенергія повинна забезпечувати всі потреби дачника або садівника.

Батареї для дачі повинні мати наступні особливості

intech-od-ua5-kopiya

Мати досить просту конструкцію і відсутність механічних елементів, що зазвичай дає більш низьку вартість і простоту експлуатації, а також подовжує термін служби;
Для відтворення енергії ефективно використовувати розсіяне (дифузне) і пряме сонячне випромінювання;
Не пред’являти особливих вимог до кваліфікації обслуговуючого персоналу;
Потужність не повинна бути обмежена тільки фізичними розмірами батарей.

Вместе с Сонячні батареї для дачі часто ищут
сонячні батареї ціна,
сонячні батареї своїми руками,
сонячні електростанції в україні,
сонячні батареї для опалення будинку ціна,
сонячні батареї принцип роботи,
сонячні батареї вікіпедія,
сонячні батареї українського виробництва,
сонячні електростанції реферат,

intech-od-ua2-kopiya

У сфері виробництва сонячних батарей для дачі, сьогодні можна порекомендувати два основних типи сонячних панелей. Це дешеві сонячні батареї Китайської компанії Hanergy Thin Film Power і гнучкі моно-кристалічні батареї європейських виробників. Хоча ефективність і тривалість життя батарей Film Power відрізняється в гірший бік від моно-кристалічних батарей, зате ці панелі краще працюють в умовах спекотної погоди і вони дешевші. Гнучкі моно-кристалічні панелі працюють так само, як і звичайні моно-кристалічні батареї, але їх можна зігнути до 30% кута вигину, що робить їх більш міцними і корисними для дачі та садового ділянки.

Складові частини фотоелектричних сонячних батарей для дачі повинні мати невеликі розміри і легко монтуватися, наприклад на даху садового будиночка. З метою отримання необхідної потужності і напруги, сонячні модулі слід групувати шляхом послідовного або паралельного з’єднання. Важливо, купуючи сонячні батареї для дачі, правильно підбирати однакові модулі (вони мають ідентичні характеристики) – це дозволить Вам скоротити втрати на неузгодженість.Коли Ви нарешті зберетеся купити собі сонячні батареї, перед вами напевно постане кілька питань — де можна купити сонячні батареї в вашому місті, які є у продажу батареї і хто їх встановлюватиме?

intech-od-ua-kopiya

Сонячні батареї для дачі ринок сонячних батарей, як найбільш великий. Сонячні батареї в Москві продають багато фірм, в основному це крем’яні батареї китайського, місцевого, і в меншій мірі європейського виробництва. Найчастіше продавці здійснюють доставку батарей на місце установки, але це зазвичай робиться за окрему плату.

За якістю і ціною батареї продаються досить сильно відрізняються один від одного. Найбільш дешеві сонячні батареї і супутнє їм електрообладнання Китайського виробництва. І це відноситься не тільки до Москви, взагалі по всьому світу з Китайськими сонячними батареями за ціною не може конкурувати майже ні одна велика фірма в світі. Пов’язано це з політикою Китайської влади, які раніше вклали в їх виробництво великі гроші і звільнили своїх виробників від сплати більшості податків.

Недавнє падіння цін на сонячні батареї і слідом за цим закриття декількох великих компаній в Америці і Європі, як раз і було викликано появою на світовому ринку більш дешевих Китайських сонячних батарей.

intech-od-ua5-kopiya

Сонячні батареї для дачі  однак дешево не завжди означає якісно, і тут Китайські сонячні батареї не виняток. Найбільш якісними і продуктивними вважаються сонячні батареї зроблені в Європі, наприклад батареї компанії Simens, Steca Elektronik, Solon і т. д. Немає сенсу далі перераховувати європейські компанії, оскільки з-за демпінгової політики Піднебесної, майже кожен місяць з Європи приходять новини про банкрутство того чи іншого виробника сонячних батарей чи про припинення ними випуску своєї продукції. На жаль, із-за не дуже розумної політики Європейських властей, якість Європи програє дешевизні Китаю.

Якщо говорити про сонячних  виробництва, то як не дивно, але в основному це батареї з гарною якістю і за порівнянними з Китайськими цінами. Треба відзначити, що в досить багато своїх виробників, що випускають хорошу і якісну продукцію. Доходить навіть до того, що деякі продавці видають Китайські батареї за Російські, переклеивая Російські технічні паспорти на Китайський металобрухт.

Тому, якщо Ви купуєте сонячні батареї , рекомендуємо Вам купувати сонячні батареї Європейського виробництва, в іншому випадку, забудьте про гарантійні зобов’язання відразу після покупки.

intech-od-ua1

месте с Сонячні батареї для дачі часто ищут
сонячні батареї ціна,
сонячні батареї своїми руками,
сонячні електростанції в україні,
сонячні батареї для опалення будинку ціна,
сонячні батареї принцип роботи,
сонячні батареї вікіпедія,
сонячні батареї українського виробництва,
сонячні електростанції реферат,