Сонячні батареї+ для дому ціна

Сонячні батареї+ для дому ціна традиційні джерела енергії вичерпуються. Зараз енергетичні ресурси – дороге задоволення і значною мірою впливають на економіку багатьох держав.

intech-od-ua8

 

В Україні проблема енергонезалежності стоїть гостро і з іншої причини – дефіцит газу та вугілля
У класичному вигляді система складається з таких частин: сонячні батареї, контролери заряду, акумулятори та інвертори. Сонячні батареї через контролер заряджають блок акумуляторів. За допомогою інвертора можна використовувати накопичену енергію для власних потреб.

Два види систем сонячні батареї +для дому ціна!

Використання газу Тепло на вітер: як і куди в Україні витрачається газ Системи на основі сонячних батарей можна розбити на два типи:
автономні сонячні системи, якщо центральної електромережі немає і не буде;
об’єднані сонячні системи, якщо електропостачання не відповідає вашим вимогам.

«Автономна система працює самостійно і не пов’язана ні з яким іншим джерелом енергії. Великий мінус цієї системи в тому, що при тривалій відсутності сонця, наприклад, в зимовий час, користувач може залишитися без електроенергії», – говорить Борис Миколюк, комерційний директор компанії «Гравицаппа».

Комбінована система використовується як основне джерело енергії, але з можливістю перемикання на інше джерело, якщо сонця не вистачає. «Коли вистачає генерації від сонця, система працює на енергії, коли ні – вам потрібен дублююче джерело. У його ролі може виступати або центральна мережа, або дизель-бензогенератор. Це і є комбінована система: два-три джерела, зав’язаних певними приладами в одне ціле, які працюють в автоматичному режимі», – продовжує експерт.

 intech-od-ua4

«Щоб побудувати систему достатньої потужності і можливостей, потрібно певне місце для розташування обладнання. Мешканець квартири може зіткнутися з проблемою розташування сонячних панелей. Тому найчастіше їх встановлюють в приватному секторі», – говорить Миколюк.

Основна перевага сонячні батареї +для дому ціна – це незалежність.

«Основна перевага батарей – енергонезалежність. Українцям з урахуванням того, що відбувається в країні потрібно змінювати свідомість і розглядати джерела енергії не як належне, а як щось необхідне і обов’язкове для комфорт-ної життєдіяльності», – продовжує експерт.

Він визнає, що задоволення це не з дешевих і дозволити його собі може далеко не кожен власник будинку в нашій країні.

На окупність системи можна вийти через десятки років. В середньому їх вартість, якщо розглядати приватний сектор, варіюється в діапазоні 50-150 тис. гривень. Але, і це не межа!

intech-od-ua6

«Кожний об’єкт індивідуальний. Вимоги та можливості у всіх різні. Можна побудувати потужну систему, наприклад, для забезпечення освітлення. Або забезпечити споживання всього будинку з масою побутової техніки. Відповідно, ціна на дані системи буде абсолютно різною», – продовжує експерт.

За його словами, системи мають властивість конструктора, їх можна розширювати і будувати в залежності від потреб людини.

Ще одним плюсом сонячні батареї +для дому ціна є те, що вони екологічно чисте джерело енергії. Правда, сполуки кремнію, з яких виготовляють сонячні елементи, можуть завдавати невеликої шкоди навколишньому середовищу, проте в порівнянні з наслідками спалювання природного палива такої шкоди – крапля в морі.

intech-od-ua1

Основна перевага – це незалежність, в даному випадку, енергетична!

Як оформити житлову субсидію Як оформити житлову субсидію – три простих кроки до отримання пільг Ще в старовині люди почали замислюватися про можливість вживання сонячної енергії. Згідно з легендою, великий грецький вчений Архімед спалив ворожий флот, осадивший його рідне місто Сіракузи, з допомогою системи запальних дзеркал. Достеменно відомо, що близько 3000 років тому султанський палац в Туреччині опалювався водою, нагрітої сонячною енергією. Стародавні жителі Африки, Азії і Середземномор’я отримували кухонну сіль, випарівая морську воду. Однак найбільше людей приваблювали досліди з дзеркалами і збільшувальними стеклами.

Перші сонячні батареї, здатні перетворювати сонячну енергію в механічну, були побудовані у Франції.

В кінці XIX століття на Всесвітній виставці в Парижі винахідник Мушо демонстрував інсолятор – апарат, який за допомогою дзеркала фокусував промені на паровому котлі. Котел приводив у дію друкарську машину, яка випускала по 500 екземплярів газети в годину.

 

Сонячна енергія відома з давнини

Опалювальний сезон У «Київенерго» назвали дату початку опалювального сезону в столиці Ще в старовині люди почали замислюватися про можливість вживання сонячної енергії. Згідно з легендою, великий грецький вчений Архімед спалив ворожий флот, осадивший його рідне місто Сіракузи, з допомогою системи запальних дзеркал. Достеменно відомо, що близько 3000 років тому султанський палац в Туреччині опалювався водою, нагрітої сонячною енергією. Стародавні жителі Африки, Азії і Середземномор’я отримували кухонну сіль, випарівая морську воду. Однак найбільше людей приваблювали досліди з дзеркалами і збільшувальними стеклами.
Перші сонячні батареї, здатні перетворювати сонячну енергію в механічну, були побудовані у Франції.

intech-od-ua9

 

В кінці XIX століття на Всесвітній виставці в Парижі винахідник О. Мушо демонстрував інсолятор — апарат, який за допомогою дзеркала фокусував промені на паровому котлі. Котел приводив у дію друкарську машину, яка випускала по 500 екземплярів газети в годину.
Високий рівень надійності сонячних батарей
Розглядаючи співвідношення витратної частини на обладнання сонячних батарей до його терміну експлуатації не можна не помітити, що сонячні батареї не вимагають колосальних капіталовкладень на технічне обслуговування, при цьому термін експлуатації практично необмежений! Вагомим аргументом підтверджує факт, що сонячні батареї за свою історію досягли високого рівня надійності є те, що донині фотоелементи незамінні для космічних програм. Фотоелементи через тривалого терміну експлуатації і високої надійності використовуються в якості джерел живлення для космічних супутників, ремонт яких в космосі сягав би неймовірних витрат, або зовсім неможливий.

Економічність сонячних батарей!
Сонячні батареї +для дому ціна відносяться до енергосистем, які використовують в якості джерел теплової енергії альтернативні джерела. Сонячні батареї використовують енергію сонця. Завдяки цьому вони є екологічно чистими, безпечними. Це пов’язано з тим, що в процесі роботи сонячних батарей не присутнє органічне паливо, відповідно немає процедури спалювання, вигоряння, яку супроводжують шкідливі викиди в атмосферу. Таким чином експлуатація сонячних батарей не надає поганого впливу на навколишнє середовище, ні на організм людини.

Модульність сонячних батарей
Дана перевага полягає в тому, що розміри фотоелектричної системи можуть бути різними – це безпосередньо залежить від потреб людини в споживанні електроенергії. Необхідне комбінування фотоелектричної системи досягається завдяки модульній структурі фотоелектричних перетворювачів. Також габарити фотоелектричних систем підлягають коригуванню, як зменшення, так і на зростання, відповідно до змін потреби в електроенергії.

Економічність сонячних батарей
Показники економічності:

— використання безкоштовного, невичерпного джерела енергії – сонця;

— установка фотоелектричної системи не вимагає спеціально підготовленої майданчика;

— при установці фотоелектричної системи знімаються вагомі витрати на прокладку кабелів до централізованої магістралі;

— термін окупності близько 3 років, що важливо, враховуючи, практично необмежений термін експлуатації.

Вместе с Сонячні батареї +для дому ціна часто ищут