Сонячні батареї комплект+ для дому

Сонячні батареї комплект +для дому систем виробництва електроенергії є багато незаперечних переваг.

intech-od-ua

Вони працюють безшумно, вони є екологічно чистими, практично не вимагають технічного обслуговування і досить довговічні. За час своєї роботи, вони економлять вам купу грошей. Адже що таке сонячна енергія? Це завжди безкоштовний, вічне джерело електроенергії, який дарує нам природа. Але, нічого в житті не є досконалим, чи не так? Та сонячна енергія, на жаль, не є винятком. Незважаючи на всі переваги, електропостачання від сонячних батарей вашого будинку не завжди є кращим вибором для вас і вашої родини. У системи виробництва електроенергії від сонця мається і ряд недоліків.

1. Незважаючи на те що Ваші сонячні батареї будуть збирати енергію сонця і в похмурі дні, але на жаль не так багато, як у дні з яскравим сонцем. Це означає, що якщо ви живете в кліматі, де часто буває хмарно і мало сонця, кількість запасеної електричної енергії доступною для вас може бути значно менше і буде недостатнім для забезпечення всіх Ваших приладів електрикою.

intech-od-ua6

2. Вночі немає сонячного світла,сонячні батареї комплект+ для дому сонячні системи в цей час працюють тільки на витрату енергії. Ви залежите від сонячного світла, який збирали протягом дня і зберігається у вигляді електроенергії в батареї. Це означає, що вам може знову таки не вистачити електроенергії в нічний час — тоді, коли вона буде потрібна найбільше.

3. Якщо в районі вашого проживання часто випадає град, бувають бурі, це безумовно серйозна проблема, оскільки сонячні фотоелементи досить легко пошкодити. В такому разі встановлення фотоелектричної системи виробництва електроенергії зажадає додаткових витрат на її захист.

4. Купівля, встановлення обладнання необхідного для електропостачання від сонячних батарей може виявитися досить дорогим справою. Незважаючи на, що з’являється можливість істотно зменшити рахунки за електроенергію, іноді вигідніше просто попросити місцеву енергетичну компанію підключити Вас до їх електромережі!

Інші можливі недоліки електропостачання від сонячних батарей

Ваша сонячна енергосистема стає такою ж невід’ємною частиною вашого будинку, а це додаткові електричні дроти, що проходить через стіни. Так що, якщо ви вирішите перенести ваші сонячні панелі в процесі експлуатації на інше місце, це буде означати відключення та повторне підключення — багато суєти, витрат, труднощів і незручностей.

intech-od-ua1

Якщо ви власник власного будинку, то ймовірно установка сонячних батарей не буде для Вас проблемою. Сонячна електросистема тільки підвищить цінність Вашого будинку і принесе користь. Але якщо Ви знімаєте Напевно багато хто з нас хотіли б мати на дачі назависимое дешеве електропостачання і сонячні батареї як не можна краще відповідають цим вимогам. Використання сонячної енергії на городньому господарстві, в саду, на дачі і т. д., здатне забезпечити електрикою не тільки освітлення приміщення, але і дати енергію необхідної для виконання сільськогосподарських робіт техніці.

Взагалі сонячні батареї комплект+ для дому, пошук альтернативних джерел завжди займав уми городників і дачників. Основні альтернативні джерела енергії для дачі, це в першу чергу сонячна і вітрова енергія. З останніми досягненнями як у сонячної технології, так і в дистанційній автоматизації, використання енергії сонця для постачання електрикою дачі або саду стало найбільш підходящим рішенням.

intech-od-ua2

Можливості використання
Хоча на думку простого споживача сонячні батареї для дому і сонячні батареї для дачі це одне і теж, насправді існує ряд відмінностей. Якщо порівняти різні типи сонячних батарей, то очевидно, що сонячні батареї для дачі повинні бути більш компактними і переносними. Вони повинні легко встановлюватися і зніматися з кріплення, переносииться з місця на місце і навіть встановлюватися на засоби малої механізації. Разом з тим, вироблювана ними електроенергія повинна забезпечувати всі потреби дачника або садівника.

Батареї для дачі повинні мати наступні особливості

Мати досить просту конструкцію і відсутність механічних елементів, що зазвичай дає більш низьку вартість і простоту експлуатації, а також подовжує термін служби;
Для відтворення енергії ефективно використовувати розсіяне (дифузне) і пряме сонячне випромінювання;
Не пред’являти особливих вимог до кваліфікації обслуговуючого персоналу;
Потужність не повинна бути обмежена тільки фізичними розмірами батарей.
Купівля батареї для дачі

У сфері виробництва сонячних батарей для дачі, сьогодні можна порекомендувати два основних типи сонячних панелей. Це дешеві сонячні батареї Китайської компанії Hanergy Thin Film Power і гнучкі моно-кристалічні батареї європейських виробників. Хоча ефективність і тривалість життя батарей Film Power відрізняється в гірший бік від моно-кристалічних батарей, зате ці панелі краще працюють в умовах спекотної погоди і вони дешевші. Гнучкі моно-кристалічні панелі працюють так само, як і звичайні моно-кристалічні батареї, але їх можна зігнути до 30% кута вигину, що робить їх більш міцними і корисними для дачі та садового ділянки.

intech-od-ua34

Складові частини фотоелектричних сонячних батарей для дачі повинні мати невеликі розміри і легко монтуватися, наприклад на даху садового будиночка. З метою отримання необхідної потужності і напруги, сонячні модулі слід групувати шляхом послідовного або паралельного з’єднання. Важливо, купуючи сонячні батареї для дачі, правильно підбирати однакові модулі (вони мають ідентичні характеристики) – це дозволить Вам скоротити втрати на неузгодженість.житло, то ви ризикуєте не домовитися з господарем будинку, і отримати купу головного болю у вигляді додаткових витрат за псування чужого майна… В такому випадку краще вибрати портативні сонячні енергосистеми, що буде трохи дорожче.

Деякі люди вважають, що електропостачання від сонячних батарей не буде добре працювати з певними електричними пристроями, наприклад нагрівання води у ванні або водяне опалення будинку. Насправді, це не так. Вам просто потрібно використовувати трохи інший тип сонячної системи. Часто, на нові побудовані будинки ставлять сонячні енергетичні системи, для певної, конкретної мети — нагрівання води. В кліматі з мінливою погодою краще використовувати комбінацію з сонячного опалення та виробництва електроенергії.

intech-od-ua4

Як видно з цієї статті, електропостачання від сонячних батарей має свої плюси і мінуси. І тільки вам вирішувати, наскільки це вигідно Сонячні батареї поступово стають все дешевшими, а разом зі зниженням ціни зростає їх популярність. Однак можливо у вас існують побоювання, що скляні покриття ваших сонячних батарей можуть бути пошкоджені в результаті шторму, граду, впав дерева або від кинутого каменю. І ці побоювання зрозумілі, оскільки в цілому сонячні батареї являють собою набір клітин, які призначені для збору фотонів світла. Ці клітини уразливі, так як вони зроблені з б’ються матеріалів.

Всі сучасні сонячні панелі покриті захисним склом і природно, що дуже великий град може побити цей захист.

Якщо ви мешкаєте в області, де великий град часте явище, то вам доведеться подумати над тим, як знизити наявні ризики. Купуйте сонячні панелі більш менших розмірів. Якщо менша панель отримає пошкодження, то її буде простіше і дешевше замінити. Хоча у цієї ради є й один істотний недолік, масив панелей з більш дрібних панелей зазвичай коштує дорожче.

Хоча більшість панелей здатні протистояти граду до 25 мм. при швидкості 23 м. / секунду, але в ряді випадків дуже великий град все-ж може розбити або пошкодити загартоване скло. Якщо ваші панелі можуть змінювати нахил, то під час негоди нахиліть їх так, що б вони стали повністю вертикально. Великі градини будуть бити під кутом і рикошетом. Можна також чимось накрити верхню частину масиву панелей, це дозволить знизити ризик пошкодження верхньої кромки панелей.

Насправді,сонячні батареї комплект +для дому захист сонячних панелей від граду не є дуже актуальним питанням. Більш серйозну небезпеку представляють блискавки, дощ проникає крізь старі ущільнення і пожежа від замикання, сильний вітер і потрапляння в панелі сторонніх предметів (каміння, м’ячі, гілки дерев). Останнім часом почастішали випадки крадіжок сонячних панелей, тому краще всього встановлювати їх на зворотній стороні від дороги даху, так щоб вони не надто кидалися в очі.  Вам.