Сонячні Батареї Купити

МАГАЗИН INTECH SB™solnechnye batarei

cropped-shutterstock_72551659.jpg

Центральный офис,INTECH солнечные батарей расположен в городе Одесса ул. Нежинская 42, тел. 0677786732, 0950658834 звоните!

solnechnyebatarei-odessa-ua

КАТЕГОРИИ ТОВАРОВ

Одел Продаж SBsolnechnye batarei Работает Без Выходных 24/7 Звоните (тел.)

0677786732, 0950658834

Консультация Бесплатно 24/7 online!

intech-sb-solnechnye-batarei-5

Сонячні батареї купити дякую що зайшли на сайт компанії INTECH 

З 2009 року ми займаємося проектуванням, продажем і монтажем обладнання альтернативної енергетики — сонячних батарей (під Зелений тариф і автономних систем), вітрогенераторів і гелеоколлекторов.

Інший напрямок нашої діяльності – це установка нашим Клієнтам обладнання резервного живлення – джерел безперебійного живлення, банків акумуляторів і генераторів.

За ці роки наші фахівці реалізували безліч проектів альтернативної енергетики — починаючи від простих мобільних систем, і закінчуючи сонячними електростанціями, які приносять своїм власникам гроші продажем електроенергії з мережі за Зеленим тарифом. Частина з них Ви можете побачити в розділі «Виконані роботи» нашого сайту.

intech-sb-solnechnye-batarei-7

Сонячні батареї купити пишаємося тим, що кожен такий об’єкт ми сприймаємо як цікаву та відповідальну інженерну задачу, в якій немає малозначущих речей. Наприклад, Ви знаєте, що на термін служби і якість роботи сонячної електростанції впливає багато факторів?

1. Надійність кріплень для сонячних батарей і правильність їх складання/установки на несучій конструкції. Не забувайте, що сонячні батареї будуть піддаватися вітрового і снігового навантаження, а значить, їх кріплення повинні бути відповідним чином спроектовані.

2. Якість з’єднання і укладання проводів – дуже важливо, щоб під час монтажу враховувалися вимоги техніки безпеки, і дроти укладалися з урахуванням норм і правил.

3. І, звичайно ж, важливу роль відіграє правильний підбір обладнання сонячної електростанції. Від нього залежить надійність роботи всієї системи, кількість грошей, яку власник запрацює від продажу електроенергії в мережу і, звичайно ж, безпека експлуатації.

intech-sb-solnechnye-batarei
За роки роботи сонячні батареї купити наші співробітники мали багату практику в різних областях, пов’язаних з установкою сонячних батарей, гелеоколлекторов і систем безперебійного живлення. Якщо Вам потрібна допомога – ми будемо раді надати її Вам. Просто зателефонуйте нам, і скажіть менеджеру, що Вам потрібна консультація інженера.

І на завершення — у нас є ще один напрямок роботи — це виправлення помилок монтажу інших компаній : ) Якщо Ваша сонячна електростанція працює не так як треба – Викличте наших фахівців, вони зроблять все можливе для виправлення ситуації. Зараз в Україні все більше людей встановлює сонячні панелі на приватних будинках. Власна сонячна електростанція дозволяє економити на оплаті електроенергії і бути незалежним від місцевих Обленерго. Але після вступу в силу закону про «зелений» тариф для домогосподарств, власна сонячна електростанція дає можливість ще й непогано заробити.

На даний момент зелений тариф в Україні один з найвищих у Європі і дає можливість окупити вкладені інвестиції в сонячні установки за 4-5 років. Зараз приватний домовледелец має можливість встановити сонячну електростанцію СЕС потужністю до 30 кВт і отримувати до 20 євроцентів (так, ціна прив’язана до курсу Євро) за кожен проданий кВт*год.

intech-sb-solnechnye-batarei-4

Як отримати зелений тариф для приватної сонячної електростанції в Україні сонячні батареї купити!

1. Оцінка об’єкта на можливість монтажу сонячних панелей, пошук оптимальної конфігурації і розташування:

● Панелі не повинні бути затінені в найсвітлішу пору дня, з 11 до 16 годин;

● СЕС потужністю 10 кВт займає не менше 60 кв. метрів

● сонячні панелі повинні бути звернені на Південь з кутом нахилу 30 — 35 градусів. Допускається відхилення в 40 градусів на схід чи захід, з невеликим падінням продуктивності.

● установку сонячних панелей можна ділити на дві або три площини (круги) з різною орієнтацією, залежить від параметрів інвертора.

intech-sb-solnechnye-batarei-3

2. Перевірка виділеної потужності для приватного домогосподарства:

● за договором з Ресом для кожного домогосподарства виділена певна потужність електромережі. Зазвичай це 5 кВт. Але якщо ви, наприклад, хочете встановити СЕС на 10 кВт, вам потрібно збільшити цей ліміт.

● щоб збільшити виділену потужність для домогосподарства, потрібно звернутися в місцевий РЕМ, з собою потрібно взяти паспорт і свідоцтво права власності на будинок

● ставки плати за стандартне приєднання електроустановок до електричних мереж для міст без ПДВ, тис. Грн / 1 кВт — трифазне приєднання — 1,32; однофазне приєднання — 0,76;

● ставки плати за стандартне приєднання електроустановок до електричних мереж сільської місцевості без ПДВ, тис. Грн / 1 кВт — трифазне приєднання — 1,05; однофазне приєднання — 0,61;

● цю послугу РЕЗ повинен надати протягом 15 робочих днів.

3. Вибір обладнання для сонячної електростанції

Для установки СЕС на 10 кВт потрібно: 36 — 40 сонячних панелей потужністю 250 — 280 Вт. Відповідно, можна й інше кількість, але їх сумарна потужність не повинна перевищувати дозволену потужність за DC входу інвертора.

intech-sb-solnechnye-batarei-1

Вибір сонячних панелей: сонячні батареї купити

● поширеними є кремнієві монокристалічні і полікристалічні фотоелементи. Монокристали продуктивніше, довговічніше, але дорожче. Враховуючи час експлуатації станції слід мислити стратегічно.

● виробників багато, починаючи від невідомих китайських до якісних брендів-виробників з Європи, Японії, США. Самі дешеві китайські купувати ризиковано — можуть швидко деградувати. Оптимальне співвідношення ціна / якість — це «якісний Китай»;

Вибір інвертора. Панелі виробляють постійна напруга, а нам потрібно змінну, ще й якісне, стандартизоване. Для цього потрібен інвертор певної потужності, він здійснює здійснити перетворення:

Інвертори діляться на 3 типи: мережеві, автономні та гібридні, що поєднують властивості мережних і автономних.

● Мережеві працюють тільки на генерацію в діючу мережу (чого достатньо для створення СЕС під «зелений тариф».

● Автономні поєднують роботу від різних джерел живлення (сонячні, вітрові установки, акумуляторні батареї). Дані інвертори не мають можливості генерації в мережу, вони не підходять для оформлення зеленого тарифу.

● Гібридні поєднують властивості перших двох типів, що дозволяють побудувати автономну безперебійну систему живлення з можливістю генерації в мережу, але вони відчутно дорожче.

Вибирати тип інвертора слід виходячи з поставлених цілей.

З виробниками інверторів ситуація така ж, як і з панелями. Оскільки інвертор — це високотехнологічна і дорога річ, то варто купувати вироби перевірених виробників.

intech-od-ua71

Вибір автоматики: автоматика встановлюється в коло змінного і постійного струму. Вона є уніфікованою та представлена багатьма виробниками. Деякі виробники сонячні батареї купити інверторів пропонують свою власну систему автоматику захисту.

Вибір системи кріплень сонячних панелей: в залежності від типу покриття даху або конструкції вибирається система кріплень сонячних батарей. Найважливішим місцем системи кріплень є контакт з поверхнею даху (якщо ви встановлюєте на даху), де неприпустимі протікання. Маса панелей приблизно 20кг. Системне кріплення 100-200 кг, тобто в сумі до 1000 кг. Ця маса є рівномірно розподіленою, тому правильно розрахованої й побудованої даху — це не велике навантаження в порівнянні, наприклад, зі сніговими навантаженнями.

Карта сонячної активності в Україні

4. Монтаж та пробний запуск

Сонячні батареї купити Монтаж — це важкий і відповідальний момент, цим повинен займатися тільки фахівець. В основному монтажні роботи проводяться на висоті, що вже становить небезпеку. На етапі електричних підключень коло постійного струму, знаходиться під напругою до 900В. З ними треба вміти поводитися. Цим повинен займатися фахівець, для дилетанта це небезпечно, якщо зробить щось не так.

● Треба прораховувати схему з’єднання панелей. Кількість кіл, панелей в них і спосіб з’єднання паралельний, послідовний, враховуючи параметри інвертора. Всі монтажні роботи виконуються відповідно до рекомендацій виробників обладнання.

● Більшість сучасних інверторів мають досить широке і гнучке меню налаштувань. У всіх пунктах якого потрібно розбиратися.

● Інвертори також мають можливість віддаленого доступу до сервісного меню та моніторинг роботи пристрою, звичайно при наявності мережі Інтернет.

● Після всіх монтажних робіт можна зробити нетривалий пробний пуск, так як типові лічильники вважають генерацію споживання.

5. Заява в РЕЗ про підключення СЕС.

Тепер можна сміливо подавати заяву на підключення СЕС в місцевий РЕМ. У Ремі є зразок заяви, який необхідно заповнити. Попередньо ознайомитися з ним можна тут.

6. Отримання ОТМ (організаційно-технічні заходи)

За фактом заяви РЕЗ повинен видати ОТМ, який виконують або вони самі, або їх підрядні організації, а заявник лише оплачує обладнання (двонаправлений лічильник, модем і послугу монтажу) — приблизно 6-8 тис. На даному етапі проблем не повинно виникати, хіба що неготовність деяких РЕСов або Обленерго надавати невідому поки їм послугу.

7. Складання договору купівлі-продажу між Обленерго і власником приватного домогосподарства

Після виконання ОТС можна підписувати договір купівлі-продажу електроенергії. Він підписується між Обленерго і власником приватного домогосподарства. Як правило, представник Обленерго приїжджає на об’єкт, оглядає СЕС та підписує договір. У договорі потрібно вказати реквізити для отримання коштів, тому про це треба заздалегідь подбати. Банк, на рахунок якого ви будете отримувати гроші, можете вибирати самостійно. Обленерго не ставить вимог. У договорі зазначаються терміни і спосіб оплати.

Вместе с сонячні батареї купити часто ищут
сонячні батареї своїми руками,
сонячні батареї вікіпедія,
сонячні батареї принцип роботи,
сонячні батареї для опалення будинку ціна,
сонячні батареї українського виробництва,
сонячни батареи цена,
сонячні батареї олх,
сонячні батареї ціна івано-франківськ,