Сонячни Батареї Ціна

Сонячни батареї ціна або сонячні батареї — альтернативний спосіб отримання постійного електричного струму.

intech-od-ua5

Постійне здешевлення сонячних систем а також можливість продавати енергію за «зеленим тарифом» робить геліосистеми все більш привабливими для приватних домоволодінь.
Незалежність

Автономні системи електропостачання з використанням сонячних батарей дозволять Вам бути повністю енергетично не залежним.
Зниження витрат

Завдяки резервним систем електропостачання з пріоритетом «Сонце» Ви можете скоротити витрати на центральне електропостачання.
Зелений тариф

Продаж електричної енергії по «зеленому тарифу» державі — можливість отримувати фінансову вигоду на постійній основі.

Переваги сонячни батареї ціна.

intech-od-ua2

По-перше, Сонце — екологічно чисте джерело енергії, який не забруднює навколишнє середовище. Експлуатація сонячних панелей не призводить до викидів парникових газів або утворення відходів.
По-друге, сонячна енергія невичерпна, на відміну від традиційних видів палива. Варто відзначити, що в Росії запасів нафти вистачить більше ніж на 50 років, газу — більш ніж на 100 років, а вугілля ще на 500 років. Але не у всьому світі так. Для порівняння, у Великобританії нафта скінчиться через 5,2 року, газ — через 3 роки, вугілля — через 4,5 року. У Франції і того гірше — все це разом виснажиться менше ніж через рік. А ось, Німеччина, навпаки, може прожити ще 250 років на вугіллі, але тільки два роки на газі і менше року на нафті.
По-третє, сонячні батареї після установки вимагають мінімального обслуговування і виробляють енергію без участі людини.
По-четверте, серед інших достоїнств батарей на сонячній енергії варто відзначити тривалий термін служби. Він складає — 25 років і більше без погіршення експлуатаційних характеристик.
По-п’яте, використання сонячної енергії субсидується державою. Наприклад, у Франції за встановлення батареї будинку відшкодовується до 60% від вартості.

kollektor-2

Недоліки сонячни батареї ціна.

По-перше, сонячна енергетика не витримує конкуренції, коли справа доходить до серйозних обсягів виробництва електроенергії. Дійсно, певні види енергій, наприклад ядерна, можуть бути набагато більш вигідними у фінансовому відношенні.

По-друге, виробництво енергії може виявитися нерегулярним з-за погодних умов.
По-третє, для виробництва достатньої кількості електроенергії необхідно встановлювати великі площі сонячних батарей.
Сонячна енергетика відкрита вже досить давно, але її довго не розглядали у якості джерела енергії із–за дорожнечі. Розвиток технологій призвело до зниження цін, і сонячні панелі стали серйозним конкурентом для традиційних джерел енергії.

Переваги і недоліки сонячни батареї ціна.

intech-od-ua6

Переваги використання сонячних батарей

1.Невичерпне джерело енергії.
2.Безкоштовна енергія, основним джерелом є Сонце.
3.Чиста енергія, не вносять вклад у глобальне потепління, кислотні дощі і зміг, знижує шкідливі викиди.
4.Використання для різних цілей: транспортні засоби, що працюють на сонячній енергії.
5.Поновлюється.
6. Надає можливість використовувати енергію у віддалених районах.
7. Розвиток нових технологій, дозволяє нам зберігати сонячну енергію в акумуляторах.
8. Виробляється там, де споживається.
9. Не використовується паливо, отже, не сприяють амортизації транспорту і транспортування палива або радіоактивних відходів.
10. Енергія виробляється без втручання.
11. Мінімальне обслуговування.
12. Зберігає гроші на довгостроковій основі.
13. Обладнання просто в установці.

Недоліки використання сонячних батарей

1. Вам потрібна велика кількість сонячних панелей для виробництва електроенергії необхідна, велика площа.
2. Висока початкова вартість сонячних панелей.
3. Вироблення електроенергії тільки протягом світлового дня.
4. Залежить від кліматичних умов.

Це наш список переваг сонячної енергії і недоліки, як відновлюваних джерел енергії.

Якщо Вам є що додати в наш аналіз сонячних батарей — ласка, залишайте Ваш коментар!

intech-od-ua4

Переваги сонячни батареї ціна.

Енергетична рентабельність системи альтернативного енергопостачання багато в чому залежить від ККД сонячних батарей, який впливає на ефективність перетворення сонячної енергії на одиницю площі.
Кремнієві поликристалические панелі китайської компанії JA Solar вигідно відрізняються в цьому плані від своїх аналогів.
Двошарова друк

Сонячні елементи виконані із застосуванням технології двошарової друку, що виключає дефекти в їх структурі.
Текстуроване покриття.

SP-C Altek

 

 

Крім того, сонячни батареї ціна покриті текстурованим освітленим склом, що забезпечує високу передачу енергії до сонячних елементів. Це сприяє збільшенню показників ефективності, особливо при розсіяному світлі, а також збільшення продуктивності на 1,5%.
Ретельний контроль

Для забезпечення максимальної потужності модулів, фотоелементи неодноразово проходять тестування і відбір, а весь виробничий цикл високотехнологічний і повністю автоматизований.
Провідний виробник

Переваги застосування сонячних панелей JA Solar по достоїнству оцінені в усьому світі. Компанія входить в десятку кращих виробників а поставки фотоелектричних перетворювачів становлять понад 11ГВт.

Ефективні інженерні рішення
Компанія «Элементум» реалізує проекти по опаленню і кондиціонуванню, гарячого водопостачання а також енергозабезпечення приміщень з використанням теплових насосів, сонячних колекторів і панелей.

Якщо для Вас важливі енергонезалежність та енергозбереження, зниження витрат на утримання будинку, високоякісні альтернативні технології, тоді наша продукція — вірний вибір.
heliotherm-heat-pump
Теплові насоси

Ви можете знизити витрати на опалення до 83% завдяки тепловим насосам Heliotherm. Тепловий насос отримує низькопотенційне тепло грунту, води або повітря і переносить його в будинок.
Сонячні колектори 

intech-od-ua

Вакуумні сонячні колектори дозволяють круглий рік підігрівати воду в басейні, будинку або приміщенні, використовуючи безкоштовну енергію сонця.

Сонячні панелі

У Вас пропадає електрика? Ви хочете бути енергонезалежною і продавати енергію державі за «зеленим тарифом»? Сонячні панелі — відповідь на ці питання.
КОМПАНІЇ, ЯКІ ВИКОРИСТОВУЮТЬ НАШУ ПРОДУКЦІЮ

Приватні особи і компанії в Україні а також в усьому світі використовують теплові насоси Heliotherm, сонячні колектори і сонячні панелі.

 

сонячні батареї своїми руками,
сонячні батареї вікіпедія,
сонячні батареї принцип роботи,
сонячні батареї для опалення будинку ціна,
сонячні батареї українського виробництва,
сонячні батареї,
сонячні батареї ціна івано-франківськ,