Сонячні Електростанції

Интернет Магазин сонячні електростанції INTECH SB™ solnechnye batarei Работаем 24/7

Солнечные батареи, продажа в Одессе, лучшие дилерские цены!

solnechnyebatarei-odessa-ua3

 1. Наша компания является дистрибьютором солнечных батарей в Одессе и у нас можно купить солнечные батареи высокого качества по лучшим ценам в Одессе
 2. Наши услуги: солнечные батареи, солнечные водонагреватели, у нас есть готовые решения резервного и автономного электроснабжения.
 3. Центральный офис, солнечных батарей расположен в городе Одесса ул. Нежинская 42, тел. 0677786732, 0950658834 Почта sbtmodessa@ukr.net
 4. intech-od-ua3
 5. Cонячні електростанції рогрес не стоїть на місці, а разом з ним на Україні набирають все більшу популярність альтернативні джерела енергії. Найпопулярнішим з яких, без сумніву, є сонячні батареї.
  Безшумні, екологічні, надійні і довговічні сонячні батареї сьогодні ставляться в приватних будинках і дачах, їх використовують малі та середні підприємства, а невеликі, портативні сонячні батареї будуть корисні туристам, мисливцям і рибакам. Перетворюючи сонячну енергію в електричну, вони можуть цілорічно забезпечувати вас електрикою. Енергію сонця можна використовувати і для нагрівання води, з цим завданням ефективно справляються сонячні колектори.
 6. intech-od-ua2
  http://intech.od.ua/– сайт на якому ми постаралися зібрати максимально повну і корисну інформацію про сонячної енергетики на Україні та в світі.
 7. Cонячні електростанції у нашому магазині ви зможете придбати сонячні колектори, батареї, інвертери, контролери, акумулятори та інші комплектуючі щоб побудувати свою власну сонячну електростанцію.
 8. intech-od-ua4
 9. Так само ми можемо запропонувати вам готові рішення систем електропостачання на сонячних батареях для вирішення ваших завдань. На сьогоднішній день практично не існує розбіжностей у питанні про безперечною ефективності і значної користі сонячної енергетики в самому широкому сенсі цього поняття. Переконливим аргументом є вартість сонячних елементів: 0,5 — 1,1 євро за ват. Вражає і надихає… вітчизняну науку, оскільки український середньорічний потенціал сонячної енергії перевищує німецький і польський. Наші кліматичні умови дозволяють сонячним системам працювати цілорічно у відповідності з температурою повітря. Причому, реальний потенціал сонячної енергії з дахів житлових країни нині дорівнює 26-37 ТВт • год/рік. А це: 1,3 — 1,8 млрд. євро на рік.
 10. intech-od-ua71
 11. Відомо, що сонячні колектори перетворюють енергію сонячних променів в електричну чи теплову. Отже, їх вважають основним інженерним елементом системи. Для одного квадратного метра поверхні колектора потрібно потужність 70-100 Вт. Дорогувато. Хоча фотоелектричні колектори надають можливість автономного енергозабезпечення будь-якого будинку.
 12. Давайте рахувати. Сонячний колектор обійдеться 7000 — 13 000 грн. Геліосистема — від 10 до 18 грн. за літр води на добу. Розраховуючи на 100 літрів гарячої води в день, ми платимо за сонячну систему від 1000 до 1800 грн. Два або три теплових коллектора легко забезпечать сім’ю з чотирьох осіб. Зауважимо, окупиться установка протягом 7 років, незалежно від цін на енергоносії, при півстолітній терміні експлуатації.
 13. intech-od-ua7
 14. Успішні пілотні проекти сонячні електростанції підтвердили наявність величезного потенціалу України в області сонячної енергетики. Так, річне виробництво теплової енергії дорівнює 500 — 600 кВт*год/м2. Згідно із західними стандартами (1 м2 на особу) + ККД сонячних установок для вітчизняних умов, розрахунок очевидний: щорічні ресурси сонячного гарячого водопостачання та опалення = 28 кВт*год/м2 теплової енергії. Масштабна економія очевидна — 3,4 млн. тонн умовного палива в рік. Потенціал, що вимагає термінової реалізації!
 15. intech-od-ua1
  Зазначимо суттєві переваги сонячних установок різних потужностей. По-перше, трансформуються в затребуване тепло як пряме, так і розсіяне сонячне випромінювання. По-друге, привертає тривалий термін експлуатації і досить економні витрати на установку в порівнянні з підключенням далеких об’єктів до систем електро — чи теплоспоживання. По-третє, естетична сторона.
 16. При виготовленні сонячних установок застосовуються багатофункціональні спеціальні матеріали, які не тільки надають респектабельний вигляд всьому будинку, але й успішно виконують завдання водо — і теплозахисту, звукоізоляції. По-четверте, безпосереднє перетворення сонячної енергії в низько потенційну теплову енергію без попередньої концентрації потоку сонячної радіації ідеально підходить для гарячого водопостачання об’єктів комунально-побутового та технологічного теплопостачання, потреб сільського господарства. І нарешті, екологічне перевага – відсутність негативного впливу на навколишнє середовище.
 17. Передовим споживачам, талановитим виробникам залишається сподіватися, що застосування в Україні intech-od-ua2альтернативних джерел енергії стане загальновизнано доцільним і широко затребуваним. Для цього є всі підстави.Сонячна водонагрівальна установка. Безпомилковий вибір.
 18. Абсолютно очевидно, що екологічно чисті та економічно вигідні сонячні енергосистеми сонячні електростанції стрімко набирають бали популярності в цивілізованому суспільстві. Головне – не помилитися у виборі сонячної водонагрівальної установки. Це не складно, враховуючи наступне:
  — сонячні колектори застосовуються в системах, що не потребують взимку в зливу теплоносія;
  — в якості теплоносія в колекторному контурі служать надійні антифризи на основі етиленгліколю або пропіленгліколю;
  — мета СВУ – цілодобове забезпечення споживача гарячою водою. Бажане тепло надходить у систему вдень, акумулюючись в накопичувальному баці. Доцільно вибирати накопичувальний бак максимального обсягу;
  — з урахуванням зимових температур, варто вибирати сонячний колектор граничної потужності, розміщуючи його під кутом рівним географічній широті + плюс 15 градусів. Тоді влітку позиція колекторів захистить систему від надмірного нагрівання;
 19. intech-od-ua
  Правильно підібраний бак-накопичувач і необхідну кількість колекторів (розрахунок: 1 колектор = 30 трубок) поставить перед дилемою – використовувати сонячну енергію як додаткове джерело тепла в загальній системі опалення? Якщо рішення приймається на користь додаткового тепла, то накопичувальна ємність повинна бути з двома теплообмінниками.
 20. Перший передає тепло в бак з водою, другий – надлишок тепла в основну систему. Доповнивши придбання необхідної сонячні електростанції автоматикою (робоча станція з контролером, температурними датчиками тощо), наявності повний комплект СВУ: бак-накопичувач, вакуумні сонячні колектори, робоча станція з контролером. Тепер можна говорити про реальну ціну системи. Як правило, до витрат на обладнання додаються 25-30 відсотків за монтаж + 10 відсотків на витратні матеріали. Можна впроваджувати проект!
 21. intech-od-ua9-2
 22. Перше питання, що виникає у потенційного власника сонячної батареї: куди її встановити, щоб корисне придбання працював з максимальною віддачею?
  По-перше, сонячні електростанції бажано розміщувати в місцях, найбільш освітлених, при цьому самі батареї висвітлюються рівномірно. Обов’язковим є дотримання їх паспортної температури. Як правило, це розбіг від – 40 до + 50 градусів. По-друге, в жарку пору року рекомендується встановлення сонячної батареї на слабо нагріваються територіях (світлих поверхнях, алюмінієвій фользі). Так батарея уникне перегріву, забезпечуючи потрібний результат. По-третє, в цілях економії простору сонячні батареї ідеально приживаються на дахах будинків. При цьому спрямовуються на південь і розташовуються під кутом 45*.
 23. intech-od-ua6
 24. Треба зазначити, що встановлення сонячних батарей на дахах сучасних будівель сьогодні не тільки супер практичне рішення щодо оптимізації бюджету. Такий підхід можна вважати дизайнерським елементом інтер’єру. Оскільки ніхто не стане заперечувати їх естетичний вигляд.
  Необхідно окремо зупинитися на ролі затемнення для сонячних установок. Від нього безпосередньо залежить у цілому продуктивність всього модуля. Якщо затемнення носить тимчасовий характер (зелень, сніг, пил і т. д.), воно самоусувається при дощі. До речі, чим сильніше нахил установки, тим самоочищення проходить якісніше. Однак затемнення, що виникає від невдалого місця розташування по відношенню до сусідніх будівель, деревах, антен, димових трубах, здатне значно знижувати продуктивність сонячної батареї. На жаль, від самого слабкого її елемента залежить сила струму. У разі затемнення, ефективність всієї установки помітно втрачається. Іноді наполовину.
  Тому таким важливим вважається оптимальне розташування модуля щоб уникнути навіть мінімального затемнення. Сонячна водонагрівальна установка. Безпомилковий вибір.
 25. Абсолютно очевидно, що екологічно чисті та економічно вигідні сонячні енергосистеми стрімко набирають бали популярності в цивілізованому суспільстві. Головне – не помилитися у виборі сонячної водонагрівальної установки. Це не складно, враховуючи наступне:
  сонячні колектори застосовуються в системах, що не потребують взимку в зливу теплоносія;
  — в якості теплоносія в колекторному контурі служать надійні антифризи на основі етиленгліколю або пропіленгліколю;
  — мета СВУ – цілодобове забезпечення споживача гарячою водою. Бажане тепло надходить у систему вдень, акумулюючись в накопичувальному баці. Доцільно вибирати накопичувальний бак максимального обсягу;
  — з урахуванням зимових температур, варто вибирати сонячний колектор граничної потужності, розміщуючи його під кутом рівним географічній широті + плюс 15 градусів. Тоді влітку позиція колекторів захистить систему від надмірного нагрівання;
 26. intech-od-ua4Сонячні електростанції правильно підібраний бак-накопичувач і необхідну кількість колекторів (розрахунок: 1 колектор = 30 трубок) поставить перед дилемою – використовувати сонячну енергію як додаткове джерело тепла в загальній системі опалення? Якщо рішення приймається на користь додаткового тепла, то накопичувальна ємність повинна бути з двома теплообмінниками. Перший передає тепло в бак з водою, другий – надлишок тепла в основну систему. Доповнивши придбання необхідної автоматикою (робоча станція з контролером, температурними датчиками тощо), наявності повний комплект СВУ: бак-накопичувач, вакуумні сонячні колектори, робоча станція з контролером. Тепер можна говорити про реальну ціну системи. Як правило, до витрат на обладнання додаються 25-30 відсотків за монтаж + 10 відсотків на витратні матеріали. Можна впроваджувати проект!